favicon engince toplu sms

Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri SAN. TİC. LTD. ŞTİ Hakkımızda

Engince.Net Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTİ. 1999 yılında Engin ORUÇ tarafından kurulmuştur. Engince ismi yüklenen manasıyla "Bizce İletişim" slogan ve anlayışından esinlenerek sektördeki güvenilir ve titiz çalışma prensiplerini hiçbir zaman yitirmeden çalışan firmamız, teknolojik gelişmeleri de çok yakından takip ederek ve sürekli yenilenerek sektörde binlerce işletme , kurum ve şahıslara verdiği hizmetin yanı sıra telekomünikasyon ve iletişim alanında hizmet veren onlarca firmaya alt yapı desteği sağlayarak dev firmaların çözüm ortağı olmayı başarmıştır.

Bu süre zarfında istihdam ettiği birçok çalışanını sektörde profesyonel meslek sahibi yada girişimci olarak kazandırırken hali hazırda yetiştirmekte olduğu stajyerlerini meslek sahibi yapabilmek için eğitim görevini üstlenmiş ve profesyonel çalışanlarına kariyer yapma imkanını sunmuştur. 2000 yıllarından bu yana yaklaşık olarak 50.000 müşterisine ve 1000 üzerindeki iş ortağına hizmet veren firmamız birikim, tecrübe ve güvenle yarınlar içinde referans olmaya devam edecektir... İletişim ünvanıyla başladığı Ticari Ünvan ve Markasıyla Adından ve Hizmetlerinden ödün vermeden yıllar boyu hizmet kalitesini arttırarak ticari gelişimini sürdürmüştür.

Misyonumuz : Engince.Net Sunduğu Ürün ve Hizmet kalitesinden ve "Müşteri : Varlık sebebimizdir" ilkesinden taviz vermeden Müşteri Memnuniyetini ön planda tutup daha kaliteli, şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz : Engince.Net Engince İletişim ve Bilgi Teknolokileri SAN. TİC. LTD. ŞTİ olarak Faaliyet göstermekte olduğumuz alanlarda 2000 yılından bu yana Saygınlığı, Güvenilirliği ve girişimciliği ile tanınan firmamızın bulunmuş olduğu konumu koruyarak her geçen gün dahada gelişen alt yapısıyla alanında bir Referans Noktası olmayı hedeflemektedir.

Verdiğimiz Hizmetler : Türkiye geneli onlarca Toplu SMS ve Parça kontör bayiliği ve Fatura Ödeme Merkezi bayiliği veren siteye alt yapı desteği vermenin yanı sıra binlerce Kuruma / Firmaya / İşletme ve Şahıslara Toplu SMS, alanında Parça Kontör Bayiliği, alanında ve Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği, alanında hizmet veriyoruz. Parça kontör

Firma Ünvanı : Engince İletişim ve Bilgi Teknolojileri LTD. ŞTİ.

Yetkili Denetim Mercii : BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu)
BTK Lisans Numarası : STH-195 STH Yetki Tarihi: 01.02.2011

Vergi Dairesi : Gökalp
Vergi Numara : 335 044 2869
Ticaret Odası : Diyarbakır Ticaret odası
Ticaret Sicil No : 28252

Adres : İstasyon Cad Devran Sit. No:23
Merkez : 0 (412) 224 0 666

Mobile : 0 (542) 347 45 45
Mobile : 0 (532) 347 45 45
Mobile : 0 (544) 466 6 466
E-Mail : bilgi@engince.net

Kurumsal Web Sitesi : www.engince.net
Parça Kontör Bayiliği : www.aktifkontor.net
Rehber parça kontör sitesi : www.aktifkontor.com
Rehber parça kontör sitesi : www.gsmbilgi.net
Rehber parça tl bayiliği : www.parcatlbayi.com
Rehber Toptan parça kontör yükleme sitesi : www.tlparcakontor.com
Toplu SMS - Başlıklı SMS Sitesi : www.eniyisms.com